2021-22
Jon Bell – Army West Point (NCAA Division I)
Gavin Best – Michigan State University (NCAA Division I)
Mason Campbell – St. John’s University (NCAA Division III)
Rob Christy – St. John’s University (NCAA Division III)
Patrick Czarnecki – University of Massachusetts (NCAA Division I) ‡
Daniil Dohzenko – University of Massachusetts Lowell (NCAA Division I)
Sam Jacobs – Air Force Academy (NCAA Division I)
Lucas Kanta – Army West Point (NCAA Division I)
Trevor Kukkonen – Michigan Tech University (NCAA Division I)
Luc Laylin – University of St. Thomas (NCAA Division I)
Hunter Longhi – Harvard University (NCAA Division I) ‡
Josh Seeley – Bentley University (NCAA Division I)
Will Svenddal – Augustana University (NCAA Division I)
2020-21
Darius Bell – Milwaukee School of Engineering (NCAA Division III)
John Cronin – Princeton University (NCAA Division I)
Danny Eckerline – St. John’s University (NCAA Division III)
Karl Falk – University of Alaska-Fairbanks (NCAA Division I)
Simon Falk – University of Alaska-Fairbanks (NCAA Division I)
Michael Ferrandino – University of St. Thomas (NCAA Division I)
Kyler Grundy – University of St. Thomas (NCAA Division I) #
Luke Kron – University of St. Thomas (NCAA Division I)
Devlin McCabe – Lindenwood University (ACHA Division 1)
Brett Oberle – University of Minnesota-Duluth (NCAA Division I)
Cole Oravitz – Mercyhurst College (NCAA Division I)
Lleyton Roed – Bemidji State University (NCAA Division I)
Colin Stein – University of Wisconsin – Eau Claire (NCAA Division III)
Hunter Weiss – University of Notre Dame (NCAA Division I)
Mason Wheeler – Minnesota State University – Mankato (NCAA Division I) #
2019-20
Alexander Aslandis – Western Michigan University (NCAA Division I)
Matt Gellerman – Hamilton College (NCAA Division III)
Chris Konin – Army (NCAA Division (NCAA Division I)
Blake Kryska – University of Wisconsin – Eau Claire (NCAA Division III)
Ricky Lyle – Army (NCAA Division I) #
Nik Norman – University of Minnesota (NCAA Division I) ‡
Marko Reifenberger – Mercyhurst College (NCAA Division I)
TJ Sagissor – University of Wisconsin – Eau Claire (NCAA Division III)
Ben Schultheis – Ferris State University (NCAA Division I) #
Sasha Shogren – Hamilton College (NCAA Division III)
Dysen Skinner – University of Wisconsin – River Falls (NCAA Division III)
Brendan Westbrook – University of Wisconsin – River Falls (NCAA Division III)
2018-19
Carter Breitenfeldt – Colby College (NCAA Division III)
Cameron Buhl – St. Lawrence University (NCAA Division I)
Jhuwon Davis – New England College (NCAA Division III) #
Noah Ganske – Northern Michigan University (NCAA Division I) #
Matt Gleason – Colorado College (NCAA Division I)
Ethan Haider – Clarkson University (NCAA Division I)
Jack Jensen – Colorado College (NCAA Division I)
Jackson Jutting – Colorado College (NCAA Division I)
John Keranen – Army (NCAA Division I)
Andrew Kruse – Air Force Academy (NCAA Division I)
Mason Palmer – Northern Michigan University (NCAA Division I) #
Jack Robbel – Augsburg College (NCAA Division III)
Logan Severson – University of Wisconsin – River Falls (NCAA Division III)
Matt Stanton – University of Wisconsin – Eau Claire (NCAA Division III)
2017-18
Dmytro Kobylanskiy – University of Wisconsin – Stout (NCAA Division III)
Tyler Bump – St. Olaf (NCAA Division I) #
Matt Denman – University of Minnesota (NCAA Division I)
Zach Dubinsky – Rensselaer Polytechnic Institute (NCAA Division I) #
Calvin Dybicz – Michigan State University (NCAA Division I)
Davis Kirkendall – St. John’s University (NCAA Division I)
Arturas Laukaitis – University of Wisconsin – Stout (NCAA Division III)
Jarrett Lee – Northern Michigan University (NCAA Division I)
Josh Luedtke – St. Cloud State University (NCAA Division I)
Griffin Ness – University of North Dakota (NCAA Division I) #
Eric Otto – American International College (NCAA Division I) #
Blais Richartz – Michigan Tech University (NCAA Division I) #
Isaiah Saville – University of Nebraska-Omaha (NCAA Division I)
John Schuldt – University of Nebraska-Omaha (NCAA Division I) #
Brendan Skarda – Tufts University (NCAA Division III)
Cole Weaver – Niagara University (NCAA Division I) #
Charlie Weiand – University of Wisconsin – Eau Claire (NCAA Division I)
2016-17
Travis Brown – Michigan Tech University (NCAA Division I)
Pierce Crawford – University of Notre Dame (NCAA Division I) #
Will Hammer – St. Cloud State University (NCAA Division I)
Hunter Lellig – University of Minnesota-Duluth (NCAA Division I)
Will LeNeave – Gustavus Adolphus College (NCAA Division I)
Parker Mismash – St. Scholastica (NCAA Division III)
Vitaliy Novytskyy – American International College (NCAA Division I) #
Mitch Slattery – Northern Michigan University (NCAA Division I)
Pieter von Steinbergs – Amherst College (NCAA Division III)
2015-16
Taylor Brierley – Union College (NCAA Division I)
Jack Christensen – University of St. Thomas (NCAA Division III)
Austin Jackson – University of Wisconsin – Stout (NCAA Division III)
Casey Jerry – Canisius College (NCAA Division I)
Nathan Krusko – Harvard University (NCAA Division I) #
Derek Olmschenk – University of St. Thomas (NCAA Division III)
Johnny Panvica – University of St. Thomas (NCAA Division III)
Eric Shaw – Brown University (NCAA Division I)
2014-15
Chris Amsden – Gustavus Adolphus College (NCAA Division III)
Sam Becker – University of Maine (NCAA Division I)
Travis Brown – Michigan Tech University (NCAA Division I)
Thomas Delaney – University of Wisconsin – River Falls (NCAA Division III)
Francois Lemelin – Harvard University (NCAA Division I)
Kris McKinzie – College of St. Scholastica (NCAA Division III)
Marc Michaelis – Minnesota State University – Mankato (NCAA Division I)
Curtis Simonson – University of Minnesota (NCAA Division I)
2013-14
Dylan Dailey – Milwaukee School of Engineering (NCAA Division III)
Collin Hernon – Gustavus Adolphus College (NCAA Division III)
Will Johnson – University of Wisconsin (NCAA Division I)
#=Alumni, ‡=Committed while playing for another team